Snak

Mere indhold efter annoncen
Nåh, Lamelas tur, forståeligt nok.
http://media.balls.ie/uploads/2013/10/Tambourine.gif
70 min skulle der gå inden Ivanovic fik det gule som han skulle have 2-3 gange tidligere. Flot, Clattenburg


Sidder du i ramme alvor, og brokker dig over dommeren i denne kamp ?
Med Hazard´s sæson in mente er det vel ikke så mærkeligt at han ikke er fast starter?
\"If a player is not interfering with play or seeking to gain an advantage, then he should be.\" Liverpool FC siden 1996. JFT97. https://imgur.com/a/RJzhg
Nøj hvor har Fabregas spillet en ringe kamp. Hvad fanden er i vejen med ham?
Han var blandt de absolut bedste i forrige kamp med 2 scoringer, Smør ... derfor virker det underligt
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Flot tilbagelægning af Mason.
http://media.balls.ie/uploads/2013/10/Tambourine.gif
Er du gal en svag afslutning af Mason. Et slatten inderside tjat midt i kassen. Hazard har sat gang i kludene. Det ligner den Hazard som var fuldstændig uspillelig i 2014.
KROENKE RAUS!
Kommer Hazzard til spansk fodbold ?
Clattenburg har taget notits af, hvordan boksedommere gør. Get in there! Han er svær ikke at holde af.
The Pensioner: \\\"så lad os bare sige, at jeg mener, at de 400 mio. forsvinder ved, at Chelsea øger deres indtægter og reducerer i deres udgifter. Det synes jeg er en gangbar forklaring - lidt udetaljeret, men trods alt, gangbar.\\\"
AP, fransk. St leige mener jeg
Annonce