Snak

Mere indhold efter annoncen
moderator
Og så scorede han.
https://kortlink.dk/sudv
Imponerende Zlatan - for satan han er giftig på de indlæg, det opvejer til fulde hans manglende løb
Zlatan er et monster, hold nu kæft!
Eddermame et flot mål af Zlatan.
Seriebolds opdækning af Davies på indlægget.
You'll Never Walk Alone
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Det er vanskelig at se hvem der skal score mål for Saints. Long er en fin og opportunistisk spiller, men han er ikke just en bomber. Mane og Pelle kombineret med Longs opportunisme og ærgerrighed var farligt, men alene er han ikke mange potter pis værd. Det er lidt som Naismith, som var en god mand i Everton, men en spiller du ellers kun henter som supplement.
Geddar,

Han var da god nok mod Arsenal sidst? Men ja, der er lige langt nok mellem snapsene.

Jeg tror, at de godt kunne hente en angriber af lidt større statur. Redmond erstatter Mané, men de mangler lidt fysik oppe foran, der også kan agere opspilsstation. Det kan Long ikke.
Han ser sgu god ud ham Zlatan de har fundet sig der.
\"If a player is not interfering with play or seeking to gain an advantage, then he should be.\" Liverpool FC siden 1996. JFT97. https://imgur.com/a/RJzhg
Hvad mon folket siger til at mr Bong hår er en vital brik i Uniteds spil?
Altså som skraldemand og boldskubber? Det fungerer jo, så hvorfor ikke. Schneiderlin og Herrera skal nok komme på. Mon ikke det handler om, hvem der har taget Mourinhos ideer til sig hurtigst og så noget med fysikken?
Annonce