Snak

Mere indhold efter annoncen
Arsenal skal være glade for, at de ikke er længere bagud, end at de kan nå at vende det i anden halvleg. For pokker hvor har de været overmatchet.
HT: 2-0. Wenger skal finde på noget i pausen, og mon ikke at han gør det? Jeg tror ikke at kampen er tabt for Arsenal endnu, men det er klart at de skal komme ud fra omklædningsrummet med en anden indstilling - ellers bliver opgaven unødigt svær.
moderator
"HT: 2-0. Wenger skal finde på noget i pausen, og mon ikke at han gør det?"

Jo, nogle gange finder han da på "noget". Sjældent (som i stort set aldrig) laver han kloge taktiske justeringer.
https://kortlink.dk/sudv
Det må da være mere åbent hvis Chelsea taber?
Wenger skal finde på noget i pausen, og mon ikke at han gør det?

En ny måde at kvaje sig med jakken? Det andet kommer først efter en time og det er alligevel bare Lucas ind for en mere defensiv spiller.

Bournemouth spiller os ned under græsset på en enormt billig baggrund og han har intet modtræk. Det er jo børnefejl og manglende vilje hele vejen rundt. Er heldigvis nok sidste halvsæson.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Og træthed, stor forskel på en og to hviledage.
@Jarlenizzle...

Dem har jeg så ikke på. Skal der være generel spænding i toppen skal Chelsea da stoppes snart.
Dommerfejl IGEN..
“It was so hot in Sevilla that, at first, I nearly regretted my transfer. I much prefer playing football in the rain at Stoke. It’s far easier.”
En af verdens bedste backs bliver taget i ***** af en sekunda fløj.
Lampard é Deus
Klart frispark før 3-0 målet. Synd at kampen skal afgøres på den måde.
Annonce