Snak

Mere indhold efter annoncen
Pcolesen

Problemet er jo at Salah blev ramt, så nu er du ude i at mene, at han filmer selvom han bliver ramt.

Jeg havde måske forventet en Spurs fan af alle, ville vide hvordan det var, når en spiller kom i fokus for film.
“It was so hot in Sevilla that, at first, I nearly regretted my transfer. I much prefer playing football in the rain at Stoke. It’s far easier.”
Bobby! Ham tror jeg faktisk de fleste fodboldfans synes er en god spiller!
YNWA
Nøj City kigger bold. Sane presser slet ikke Arnold og kompany følger slet ikke firmirno.
Klopp er klar til at lade champagnen sprøjte (hvis han havde en flaske)
Nu har det jo aldrig været en forudsætning for bold.dks debat, at man ved hvad man taler om... > https://twitter.com/crackbaby1312/status/983805501262716929?s=21
Jeg lever fint med kritik af både Spurs og Spursspillere. Ofte er det berettiget.

Jeg har slet intet behov for at svine dem som kritiserer....
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Flot sat ind!
Rigtige fans siger nej til pyro på stadion!
Pcolesen, havde du kommet med fakta var du ikke blevet rakket ned. Han filmede ikke, han er ikke Harry Kane eller en anden Tottenham spiller.
Skulle lige til at kritisere Sane, men så gør han op for sine driblinger, der ender ud i sandet eller afleveringer, der ikke har en medspiller som modtager ved at score
Det er fandme nogle flotte mål i den her kamp. Det er altså bare de to bedste hold i ligaen.
We know what we are
Det har du ret til at mene. Jeg har ret til at mene at Salah rullede for meget efter tacklingen...også uden at blive kaldt svin eller idiot!
Annonce