Snak

Mere indhold efter annoncen
Den var hvertfald tæt. Mærkeligt den ikke bliver tjekket (eller at vi hvertfald får en slow)
Det er godt nok et dårligt lys, som dommerne i England sætter sig i. De virker jo direkte inkompetente.
Tror VAR rummet ser fodbold og ikke gider bruge så megen energi på at trække linjer eller se gengivelser
Føj hvor er det ulækkert det her.
Det er bare Liverpools lod i denne sæson. ALT går jo deres vej.

Selvfølgelig er der straffe i situationen, men lad nu være med at blamere dig selv, ovenstående er ganske enkelt ikke rigtigt.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Nogen som ved om man kan streame kampen (et lovligt sted) med engelske kommentatorer. Gider ikke se den på LFC tv
At der ikke dømmes straffespark er jo en direkte skændsel.
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
Dommeren blev da stående på ManCs side i 30 sec = Blev tjekket i VAR rummet tror jeg
Jo jeg har set alle jeres kampe :) Det er min mening og jeg mener jeg aldrig har set lignende mht. marginaler/held. Ikke siden United til tider i gamle dage også havde tingene med sig ofte (igen min mening).

Og undskyld mig, men var Salah ikke offside også? Så godt nok sådan ud? Håber ikke de vinder trofæet med de 3 point over City. Ville være en kæmpe joke.
“I have won many trophies in my time, but nothing will ever top helping win the battle for peace in my country.” - Didier Drogba
Der er jo ikke straffe.

Silva spiller bolden på tværs med armen? Så skulle der være noget, var det frispark til Liverpool.
Annonce