Snak

Mere indhold efter annoncen
Hvis man ikke kan anerkende, at der bliver begået et tydeligt frispark på Lovren, så havde man formentlig også svært ved at se Bakeros på Schmeichel.
What`s the matter Harry?!
Men der er vel ingen der er bare tilnaermelsesvis overrasket over, at Livarpool traekker endnu et fordelagtigt kald?
Lidt ligesom Cfever ikke ville anerkende Gomez var uden skyld i Sterlings angreb:) (kan have ændret mening siden hen)


Du er da en torsk. Eddermame en sindssyg omgang whataboutery af noget du helt tydeligt ikke har forstået.
We know what we are
@medc
Begge to. Men hvis dit argument er at to fejl er bedre end en, så køber jeg den ikke. :)
Karma is a Bitch ...
nu punkterer ballonen for Palace
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Det er bare meant to be i år for Liverpool. Kan ikke mindes et andet hold med så megen medgang. Det må de prise sig lykkelige for.
Kan ikke se problemet i det annullerede mål. Det lignede et soleklart frispark.

At Liverpool så nu kommer foran uden at have været sprudlende er der jo ikke noget nyt i - sådan har det været det meste af sæsonen. De har bare vindermentalitet.
Leicester var også ren fairytale bias. Særlig deres evne til at trække straffe var helt fantastisk.
Bosse - redder emery sig med en sejr idag ?
Wise,
Det er vi så helt enige I. Der er nogen i alle lejre (ind imellem kan jeg også selv være blandt dem :-))
Liverpool FC - YNWA Det er som jeg altid siger: Vi har for vaeret bagud.... og tabt! :-)
Annonce