Snak

Mere indhold efter annoncen
En nedrykning til en lille milliard de fik reddet sig hjem Aston Villa
Brøndby og Chelsea
At se andre hold udover det man selv holder med i disse Corona tider med tomme tribuner og dåselyd er omtrent lige så ophidsende som at se mos gro
Theo er klubmand.
Wise, mosser er simple primitive stedsegrønne planter, som ikke har rødder og som formerer sig ved sporer.
Det skal man ikke kimse af;-)
Liverpool FC - Y.N.W.A 🕊️His name is Diogo🕊️
Wise, når man holder med Everton, passer det også på det du skriver....
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Ha ha Hasse og Tintin ...
Jeg har stadig ikke glemt Sarri Ball
Tintin, lige der er jeg ganske enig - mos over Everton alle dage (på nær to) haha...
Liverpool FC - Y.N.W.A 🕊️His name is Diogo🕊️
Køligt lavet af Rashford.
Det er lidt for stædigt af Ole, at han konstant startere med de samme i offensiven. Greenwood og Fernandes virker ikke på 100 %. Hvorfor ikke bruge James og Ighalo mere.
Fernandes tror jeg simpelthen ikke han tør bænke. Der er ingen i truppen, der kan erstatte det output. Selv ikke når han spiller på halv kraft.

Greenwood for James kan jeg også undre mig over. Særligt når det lyder til, at Greenwood spiller med en småskavank. Men omvendt har James ikke præsteret noget nævneværdigt siden før corona.
Annonce