Snak

Mere indhold efter annoncen
@deebo
Du er en optimistisk herre. Den kamp blev afgjort ved 1-0 :)

Jeg vil jer jo kun det bedste . 😉
Helt seriøst så kunne der godt have været lidt mere ild i øjnene. Man spiller trods alt stadig på hjemmebane.

Ham Mount hvor blev han af ?

1887
Vil du nu også det? :)

Mount er total fejlcastet lige nu fordi træneren har givet helt op på eget system og spiller Ole bold der gav tre heldige sejre i træk. Af samme årsag at McT og Maguire pludselig ligner spillere igen fordi han spiller til deres styrker.

Starter Mount ude igen bag uduelige Bruno så fortjener Ten Hag en fyreseddel selvom jeg har været blandt hans største støtter.
Manchester United Brøndby IF
Vil du nu også det? :)

I hvert fald når i spiller mod top 4 hold 🙂
OB / Liverpool / Bayern siden start 80erne
Haha Badazz, jeg synes ikke helt jeg mærker samme støtte fra rød stue som de blå får.

Men husk nu den evige forbandelse der er mellem United og Pool. Kun en af klubberne kan være gode samtidig så i skal ikke holde alt for meget med os! :)
Manchester United Brøndby IF
Lad os nu bare sige det som det er. Langt de fleste vidste da godt at Mason Mount ikke var nogen speciel god spiller og at det var et vanvittigt køb til de penge, når han kun har 12 måneder tilbage af sin kontrakt.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Kun en af klubberne kan være gode samtidig så i skal ikke holde alt for meget med os! :)

Liverpool har næsten lige taget 30 års ørkenvandring, så de næste 30 år må være jeres 😆
OB / Liverpool / Bayern siden start 80erne
@Klodike
Mount er pisse dårlig ligesom alle andre der har bare den mindste tilknytning til Chelsea. We know the drill :D

@Badazz
Kun 20 år endnu i så fald!
Manchester United Brøndby IF
Deebo og Badazz, I stakler😀
Jeg håber da snart Everton ryger i sådan en ørkenvandring, hvor man vinder FAen, Liga cuppen og i Europa.
Kun 20 år endnu i så fald!

De år går hurtigt.
Når i er tilbage i toppen, så passer det med at City er rykket op i PL igen efter deres tvangsnedrykning 🙃
OB / Liverpool / Bayern siden start 80erne
Tintin skal lige ind og have sin sædvanlige sympati, men den får du sgu ikke i dag buddy! Everton er jo bedre end United denne sæson :)

@Badazz
I mellemtiden kan City passende lige støvsuge alle trofæerne foran Pool inden de alle bliver voided hvis de en dag bliver straffet :)
Manchester United Brøndby IF
Annonce