Snak

Mere indhold efter annoncen
Der er vel ingen grund til få alle de kort...

Edit: Der røg Mourinho så på tribunen :) Gad vide hvad han sagde
“That which can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence.” - Christopher Hitchens
Gode takter af Leon også, viser god forståelse for angribernes løb i dybden
“That which can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence.” - Christopher Hitchens
Kan vel godt holde op med at brokke mig over at Di Maria altid skal bruge venstrebenet, og at det giver dårlige indlæg når han har højrekanten.

Der blev jeg gjort til skamme :D
“That which can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence.” - Christopher Hitchens
Jeg kunne desværre ikke se kampen, men dejligt at vi omsider kunne komme videre. Og tilmed ved at spare den lettere overbrugte rygrad. Dejlige og vigtige mål for nogle.
Granero, som i hvert fald spillede en stærk kamp i første ´leg´, kunne jeg snart godt tænke mig få mere tid i ligaen.
Vigtigt for Benzema at få lov til at sparke straffet, og så viste han åbenbart meget bedre arbejdsiver end den seneste tid.

di Maria´s assist til 3-0 er ulækkert god. Han begynder mere og mere at blive en lille favorit hos mig. Han har djævelsk flair, men det er stadig hamrende direkte og effektivt.

Off-topic, men... IT´S OVER 5000!
\"He walked in like he owned the place. Which suggested he probably did.\" - Jack Slate
Ved ikke hvor mange af jer der har læst følgende, men det er virkelig smuk læsning:
http://www.goal.com/en-u…an-gaspar-2
\"Jeg er squ da ligeglad om han bider.\"
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Kastrup91

Det link har, hvis du går en side tilbage, Ommi allerede lagt ud.
Pssssssssst: Kl. 23:47 hvis du er i tvivl.



Fik ikke selv set kampen i går, men virker dejligt for mig at nogen rotations spillere fik noget spilletid samt Benzema fik scoret (selvom det kun var på straffe) og efter hvad jeg kan læse herinde, viste han faktisk gerne vil på holdet. Dejligt.
Beklager mit sprog - jeg er en arrogant, ordblind, narcissistisk egotripper. Og jeg forstår ikke sjov. PS: Jeg har ret.
Well, nu er jeg ikke den mest aktive besøger i jeres tråd, så at linket var lagt var gået min næse forbi.
\"Jeg er squ da ligeglad om han bider.\"
@ GrandeGarcia

Det er lidt komisk, at du både skriver "vi" i denne tråd og i Liverpool-tråden.

Det er okay, at have sympati for flere end en klub, men ligefrem "vi"; det virker noget utroværdigt og udvandet.
Kopieret fra Liverpool-tråden d. 17. maj 2025 : "Her fra skal i øvrigt lyde et tillykke og et tak til Barcelona for at redde fodbolden."
Siden hvornår er dette her blevet en fisketråd? Snart bliver det til en cykeltråd. Og til sidst skal vi snakke om kønsskifteoperationer. Fedt fedt fedt.
"Vi er bare ikke bedre"
Århhh hvad, jeg er da nok en af de, der skriver mindst om Cr. Ronaldo.
Kopieret fra Liverpool-tråden d. 17. maj 2025 : "Her fra skal i øvrigt lyde et tillykke og et tak til Barcelona for at redde fodbolden."
Annonce