Snak

Mere indhold efter annoncen
Æh, det er sgu ikke kønt.
"Primero dejar de ser, que dejar de ser revolucionario" "Valdés siempre ha sido y siempre será Papa Noel..."
Det er intet mindre end ELENDIGT!

De får lov at slå jeg ved ikke hvor mange indlæg uden at de bliver presset. Endda selvom de har spillet noget at det ringeste vi længe har mødt på en udebane. Allerede inden 1-2 målet luntede Marcelo rundt hver eneste gang den kommer over i hans side, og lader dem slå et indlæg som det passer dem.
hvordan kan man lade et så elendigt sociedad mandskab score to mål er uforståeligt. Det værste er at det ikke er første gang man ser det.
Real Madrid FCK
Offtopic:

Falcao tweetet, er det falsk?
ᕦ(ò_ó*)ᕤ Chelsea F.C
seneste forlydener er i hvert fald at det bliver Chicharito der rykker til Real Madrid på en lejeaftale..
Real Madrid FCK
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hvor er det dog håbløst ..
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0
Puha vi savner Di maria og Alonso i det defensive arbejde! De 5-6 forreste skiftes til at tage den defensive tørn mens de 4-5 andre står og kigger!

Få Isco ud og Khedira ind!
Sikke nogle lyserøde kællinger. Der er ingen, der kæmper for det, og et middelmådigt hold som Real Sociedad får så meget plads og kan upresset slå afleveringer, indlæg og komme frem til afslutninger.

Det hele er så arrogant og nonchalant.
"Vi er bare ikke bedre"
Og nu bagud 3-2. Kæft det er skidt.
Gab, hvor er vi dog ringe. Og hvem er det vi skal sætte ind? Khedira?
"Primero dejar de ser, que dejar de ser revolucionario" "Valdés siempre ha sido y siempre será Papa Noel..."
Annonce