Snak

Mere indhold efter annoncen
Tak til Bruce.. Vil hellere lytte til din musik end 35.000 katalanere der pifter af den spanske hymne på Bernabeu. De skal heller ikke have lov til at spille der, hvis de ikke kan respektere national sangen.. Lad dem få Mestalla, der har de tabt de sidste to gange !
Der var ellers god musik efter kampen, sidst Barca spillede pokalfinale på Bernabeu:
https://www.youtube.com/watch?v=0uPWeOcyvsc&feature=youtu.be&t=354
Well, thanks for offering to let me in your clique, guys, but, to be honest, I'd rather be a crying little pussy than a faggy Goth kid.
Gubbe, hvad vil du opnå med det indlæg?
- Som et træ der ikke vil brænde Ligesom en by vokser vi sammen På en pude i ly for larmen Får et billede skiftet ramme
Gubbe.

Det var der Figo fandt ud af hvor fedt det er at være på Bernabeu og dermed begyndte at arbejde på sit skifte med Florentino !
Cronaldo med sorte støvler, hvor der er lidt rødt og hvidt på.

Det ser noget bedre ud end bimsestøvler i skrig-farver.

Lad endeligt den sorte støvle få mere plads.
Hva kan jeg hjælpe med hr. Andresen??
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg representer i Kløveren med mine Copa Mundial.
FCK og United siden \'92.
God kamp af Roma og lidt for nonchalant af Real Madrid. Alt for mange boldtab og igen ser vi, at man møder problemer mod hold, som bare er villige til at løbe lidt mere end Real Madrid selv. Varane er godt nok et usikkert kort for tiden med hensyn til afleveringer, men paradoksalt nok så løber han alligevel med titlen som kampens spiller. Virkelig vigtige indgreb og uden hans hurtighed havde Real Madrid stået over for store problemer.

Isco og James skal til at stramme op. Kovacic skal til at have flere minutter på banen. Jeg kan klart se potentiale i ham. Isco har virkelig haft en elendig sæson og har efterhånden fået nok chancer.
"Vi er bare ikke bedre"
@Anti-P ..

Håber Jeres arrangement på Guldhornene var toppen af poppen .. Ville jeg lyve hvis jeg påstod at De blev interviewet til Statsradiofoniens Program 3..? Og hvis det var eder, kan De så informere moi om rapporteren havde en kæp i øret ..? Han lød helt væk ..
Jeg mødte en pige fra Smilets By- og hun var ordentlig G ..
Hr. Undertegnede

Jeg plus vores præsident blev interviewet på P3. Han var nu rigtig flink rapporteren, og det var fedt han kom ind og stilte nogle spørgsmål til os. Tror også nogle af spørgsmålene kom igennem øresneglen til ham. Spørgsmålene var ret cool og vi havde en god snak både før og efter interviewet.

Det var et ganske fint arrangement vi havde synes jeg, gode præmier blev delt ud og efter vores 3 arrangement der blev holdt på guldhornene må man sige at der er gode udsigter for at skaffe flere mennesker til næste gang mod Atletico og Roma hjemme.



http://www.dr.dk/radio/ondemand/p3/liga-2016-02-17#!/

ca 2 timer og 20 minutter inde i programmet.

Og lidt senere inde i programmet er der et interview mere. Efter 3 timer og 36 minutter.
Annonce