Snak

Mere indhold efter annoncen
moderator
Marca har Sergi til at starte inde? Kan det passe?
Dette er en signatur.
Kunne da være spændende. Xavi er vist lidt tvivlsom, og Cesc var også lidt "småskadet", men skulle være klar. Så det kan godt være man vil spare, og give ham chancen. Når det så samtidig er mod Granada virker det som en god mulighed. Men det er ikke til at sige.
Er det agurketid i Spanien?

http://www.bt.dk/fodbold…ed-nyt-hold
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0
Kunne være sjovt og se hvor meget Messi ville indbringe. Det er ihvertfald på den gode side af en mia, det helt sikkert :)
\\\"Real Madrid har ingen der propper penge i klubben, som de ikke selv har tjent.\\\" - Kassow-Rossing CRISTIANO BORRACHO
Jeg synes nu ikke det vil være så skide sjovt at se hvor meget Messi kan indbringe, udover en masse mål for Barca.
Barcelona medløber fan siden 1995
Mere indhold efter annoncen
Annonce

Han har da en milliard-klausul, så én af olieklubberne kan jo sagtens hive dem ud af røven og ned i Barca´s ellers slunkne kasse..

Bliver VM en fiasko for Brasilien.. Jeg krydser fingre for Argentina mod Tyskland i finalen..
Sådan får man sin lønforhøjelse.
“Der var andre der trak mer' end jeg”
Haha, Francois Gallardo er vist lige så troværdig som pinocchio.

Hvis blot folk havde en anelse om, hvem han er og, hvor tosset han teer sig konstant samt hvor ofte hans mange eksklusive reportager har taget fejl, ville ingen have postet hans påstande.

Der er tale om tossen over all tosser fra programmet Punto Pelota, som i selv selv er en lukket anstalt værdig eller det som er værre.

Jeg overlader følgende videoer til at tale deres tydelige sprog. Manden er bindegal.

http://www.youtube.com/w…xPFUWdV1cbE

http://www.youtube.com/w…g5kKeZCZjeE

Han har da en milliard-klausul, så én af olieklubberne kan jo sagtens hive dem ud af røven og ned i Barca´s ellers slunkne kasse..


Ja, det kunne de og mange af disse olieklubber havde nok overvejet at gøre det, hvis det blot var så lige til, hvilket det ikke er.

Det kræver ligesom Messis accept. Og det er der intet der tyder på.
Lloraba porque no tenía zapatos hasta que vi a un hombre que no tenía pies. Barça, un equipo de leyenda.
Håber på debut til Adama og Dongou iaften, og ellers en sikker sejr uden skader :)

Tror på en 3-0´er, med Pedro, Alexis og Fabregas på tavlen!

Alexis som målscore må vel også nærme sig odds 1.1 i øjeblikket ::)
\\\"Real Madrid har ingen der propper penge i klubben, som de ikke selv har tjent.\\\" - Kassow-Rossing CRISTIANO BORRACHO
@Leo_Messi

Ah - jeg mente nok, det var ham originalen. Var der ikke også et eller andet tåbeligt i sommers, som han forsøgte at overbevise folk om?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0
Annonce