Snak

Mere indhold efter annoncen
@ Z4E

Generelt en utroligt dårligt spillet kamp, hvor de gode detaljer reelt kan tælles på en hånd… ikke underligt den går i forlænget… så 30min mere med halv dårlig fodbold… gid man gik direkte til straffe.

Øverst på din fjernbetjening sidder der en rød knap, med en næsten fuldført cirkel på. Igennem det lille hul i cirklen, er der tegnet en streg.

Tryk på den og så behøver du ikke længere bekymre dig om "halv dårlig fodbold".
FC Internazionale - Stadio Giuseppe Meazza Triplete Solo Noi
Jeg mener Barella har været Italiens dårligste (sammen med Immobile) turneringen igennem.

Så må Mancini justere lidt taktisk, men det dur bare ikke, at have en spiller der underpræsterer hver gang.
Christ, Donnarumma...

EDIT: x2. Han skaber uro.
FC Internazionale - Stadio Giuseppe Meazza Triplete Solo Noi
Ville ikke være ufortjent med spansk scoring og sejr.
Donnarumma laver bare alt for mange hjerneblødninger. Alene i dag har der været 3-4 situationer, hvor han skøjter rundt. Ofte er det samme billede i ligaen
Forza Viola
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Det er godt nok ikke meget vi ser til Italien frem i banen i denne omkamp. Jeg har bange anelser.
Juve per sempre! Kæmpe fan af Sergej Milinković-Savić
Jorginho er jo en elendig spiller generelt. Hvorfor spiller han overhovedet? Det forstår jeg simpelthen ikke. Det burde ikke være til diskussion ift. Veratti vs Jorginho. Sidstnævnte burde være 3. valg på sin position.
Enig Johnsen. Han er fremragende på stregen, men hans pasningsspil er ikke godt nok, mens han har det med at lave indgreb hvor en bedre målmand ville lade være.
FC Internazionale - Stadio Giuseppe Meazza Triplete Solo Noi
Tror du skal på afvænning, Milanisti...
Forza Roma! Continuate così, prossimo derby col Frosinone! No Pizarro, No Party!
Dona er en bambi på glatis med de fødder…
Annonce