Snak

Mere indhold efter annoncen
Xhahas heldigste dag.
Der er jo tilgengæld ikke skyggen af straffespark. Men hvor er det ringe af jan.
Hvad sagde jeg omkring Sanchez?
Llorente time!!!
Troede ikke dommeren havde de røde kort med i dag?
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Det røde kort var lidt imod dommerens egen linie... Xhakas svinestreg i første halvleg var langt værre. Man kunne også have givet Rose rødt for hensynsløshed mod Leno. Nu røg en mand, som også ramte bolden ud.....

Alt ialt var Spurs bedst mod en utroligt defensivt Arsenal hold, men desværre kun 1 point.
Hehe Mølby mener at den eneste grund til vi vandt stort over Dortmund er fordi tyskerne er dårlige! Hvem giver manden en fyreseddel?!
Glem alt det lort , som de lukker ud på Liverpool kanalen 3+ De er det ikke værd, men jeg bliver også selv irriteret. De har desværre også kampen på tirsdag. Så skal vi høre på det samme lort igen!
"Hehe Mølby mener at den eneste grund til vi vandt stort over Dortmund er fordi tyskerne er dårlige! Hvem giver manden en fyreseddel?!
"


Mener du da deres nuværende form fortæller noget andet?
“It was so hot in Sevilla that, at first, I nearly regretted my transfer. I much prefer playing football in the rain at Stoke. It’s far easier.”
Endnu en skuffende præstation. Vi SKAL for alt i verden i top 4, ellers kan vi meget vel være sat 10 år tilbage. Jeg forventer dog at vi ender på en 6.plads, hvis vi ikke laver mirakler på Anfield og/eller Etihad.
"I can't say anything," admitted Henry. "They are right." That old Ferguson team-talk - "Lads, it's Tottenham" - now needs an update. Lads, it's Arsenal. Keep putting pressure on and keep asking questions and eventually the capitulation will come"
Annonce