Snak

Mere indhold efter annoncen
COYS
Det vil redde min sæson at se jer tage fjerdepladsen fra City og Liverpool.
For dælen hvor er det en fornøjelse at se Spurs spille for øjeblikket. Med det spil må vi simpelthen ikke misse den 4. plads.
Husk at drikke vand!
Kom så Spurs, hold den hjem! Så kan United bare komme an! :D
Stolt Tottenham-fan!
Bale er sgu imponerende. Med ham og Ramsay må Wales da have en fremtid i international fodbold?
ARSENAL Guldøl Fi....lantropi?!?
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Sig mig Misfist, har du et problem??

De problemer du hentyder til, var vel dem at jeg var lettere sur over at Webb, havde givet United straffe da vi førte 2-0 sidste år og endte med at tabe 2-5 på pga den dom??

Det kan godt være at du er en sur gammel mand (eller en ung mand, men kort tid som spurs fan), som max når en puls på 80 når du ser spurs spille fodbold. Jeg har efterhånden oplevet så mange kampe mod the big four hvor dommeren afgør det til deres fordel at jeg var ved at brække mig. Ved godt at det ikke var uniteds fans skyld, men at de ikke kunne se at netop det straffe vendte hele kampen, gjorde at jeg røg i det røde felt.
I modsætning til kampen mod Gunners, så synes jeg vi spiller meget mindre krampagtigt og egentlig sidder meget godt på Chelsea, også selvom vi selvfølgelig ikke kan lukke helt ned for dem. Kaboul er blevet rundet et par gange, og jeg plæderer igen for Kyle1 på banen.

Bale er jo fucking fantastisk, igen!

Edit. Det var nemlig den, jeg tænkte på. Du var helt igennem latterlig.
--
"Bale er jo fucking fantastisk, igen!"

Ah, han har jo også en fordel i at vi spiller uden højre back ;)
-
moderator
@jonas

Du kan brokke dig og undre dig nok så meget, men det er en efterhånden ret inkarneret del af klubforum, at man er påpasselig når man bevæger sig ind i modstandernes tråd lige omkring kamptidspunktet, og i det mindste forsøger at holde sig saglig.

Jeg synes dog ikke din kommentar var så slemt igen. Lidt saglig underbygning af kommentaren havde nok hjulpet lidt.
https://kortlink.dk/sudv
stoffer.

Ferrera - Kaboom.
Potato - Tomato.
Annonce