Snak

Mere indhold efter annoncen
Ved ikke om det er bagklog at sige Foyth-salget er en fejl. Synes nu jeg var på forkant med det, da han blev udlejet med billig købsaftale. Der er selvfølgelig mange vinkler at se ham på, men prisen var sat for lav når vi købte ham for 9. Nu har vi så Doherty og Winks.

Selvom jeres tråds overskrift vel har været relevant over sæsonen, må I da ændre den efter det rædderlige straffespark!
Arsenal. Lyngby. Tranmere. "Vi skal ikke tro, vi er så gode, som vi er."
Selvom jeres tråds overskrift vel har været relevant over sæsonen, må I da ændre den efter det rædderlige straffespark!


Du er en klovn. Et menneske med empati ville kunne forstå hvor svært det er at tage et straffespark under de vilkår.
Måske den mest usympatiske kommentar jeg har set.
Så lettet over at Eriksen er ok efter omstændighederne. Jeg var godt nok bange for at han var død, da han lå der helt livløs så længe.

Beder til at han kommer sig 100% og kan tage sig af sin familie.

Fodbold er ligegyldigt sådan en dag.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Ja godt at Eriksen er okay
et skidt spark af højbjerg men det er en del af gamet at brænde fra 11 m pletten. Et tidligt EM exit ville være skuffende for dansk fodbold men mon ikke vi nok kommer videre fra det alligevel

Jeg lægger ikke skjul på at mine øjne begyndte at lække vand da jeg så det. Det var meget skræmmende

Nu må se hvad der sker I Spurs over sommeren med Paratici som managing director of football
Når nu Harry Kane smutter fra, håber jeg, at I lader Pierre Emilie skyde straffespark fremadrettet ...
Månedens MACHO: DANILO SOARES Månedens TUDER: RACISMUS PALUDANUS
Hvor smutter han hen?
@Macho

Ligegyldig kommentar fra en fan af en ligegyldig klub
"I can't say anything," admitted Henry. "They are right." That old Ferguson team-talk - "Lads, it's Tottenham" - now needs an update. Lads, it's Arsenal. Keep putting pressure on and keep asking questions and eventually the capitulation will come"
@ Keane

Til en klub, hvor han forventer at kunne vinde noget ... Hvilket selvsagt udelukker Arsenal ...
Månedens MACHO: DANILO SOARES Månedens TUDER: RACISMUS PALUDANUS
Annonce