Snak

Mere indhold efter annoncen
Det var et retfærdigt resultat.

AaB vandt trods alt kun 1-0.

De satans nisser kunne ikke mere idag.
Hva kan jeg hjælpe med hr. Andresen??
Virker underligt man har købt Gomes i PSV, Gomes har altid været fornærmende ringe i feltet. Hvorimod han er en af verdensbedste på stregen, men nu er spillerne i premier league også lidt højere og stærkere end i æresdivision. Han var jo helt væk på de to hjørnespark.
96 kg og 198 cm
@ Scotty

Arsenal vadede sgu´ ikke i chancer førend vi forærede dem 2 mål på dødbolde. Indtil da var der ikke meget at komme efter fra deres side. Men nevermind, dette er sket så mange gange for os, så nu fik de lidt igen og så mener jeg faktisk ikke at vi har tabt til et top 4 hold i 2008 og har bedre indbyrdes imod Scum og Chelski (Kan sgu´ ikke helt huske med leverpølsen, men Manure "tabte" vi 1-1 til i år).
"I can't say anything," admitted Henry. "They are right." That old Ferguson team-talk - "Lads, it's Tottenham" - now needs an update. Lads, it's Arsenal. Keep putting pressure on and keep asking questions and eventually the capitulation will come"
Det er vel underordnet hvornår de fik deres mange chancer. Faktum er at de fik dem.
@ Jelleman666

Sidste spillerunde, den 11/5-2008: Spurs-LFC 0-2.
Y. N. W. A. - #JFT97
Mere indhold efter annoncen
Annonce
@ Scotty

hold nu op Scotty. Gu´ er det da vigtigt hvornår chancerne falder. havde vi ført 1-0 ved pausen, så var kampen da en anden.

@ DBR

ja, du har ret. Tænkte nok der var noget der. Så må vi tage revanche på lørdag og i ligacuppen snart.
"I can't say anything," admitted Henry. "They are right." That old Ferguson team-talk - "Lads, it's Tottenham" - now needs an update. Lads, it's Arsenal. Keep putting pressure on and keep asking questions and eventually the capitulation will come"
Øhh måske, jeg kan bare ikke se hvad det har med sagen at gøre. Arsenal kunne snildt have scoret 7 mål igår og så er jeg da ligeglad med om de skabte de fleste chancer mens de var foran og ovenpå.. Det ændrer intet.
@ Jelleman666

Revanchen må for min skyld meget gerne falde i ligacuppen. Kampen på lørdag er langt vigtigere.
Y. N. W. A. - #JFT97
"Men nevermind, dette er sket så mange gange for os, så nu fik de lidt igen og så mener jeg faktisk ikke at vi har tabt til et top 4 hold i 2008 og har bedre indbyrdes imod Scum og Chelski (Kan sgu´ ikke helt huske med leverpølsen, men Manure "tabte" vi 1-1 til i år). "

Chelsea slog Tottenham 2-0 hjemme og spillede 4-4 ude i sidste sæson. Hvordan kan det være bedre indbyrdes?
Mon ikke der menes bedre end Arsenal i kalenderåret 2008?
\"Since 1990 the backpass rule Has been taken away from Liverpool And since that date they\'ve had to wait. So let\'s sing them a song that they fucking hate. 23 years.........Fuck all\"
Annonce