Snak

Mere indhold efter annoncen
Holst blev sat til vægs både i de derbies og i den her artikel. Glad for vi ikke behøver frygte Ståle henter ham ihvertfald :D
Superliga og FCK fan
Genialt af Kvist! :)
Jeg synes det er lidt beskæmmende af William Kvist det her.

Hvordan kan man have boet på Frederiksberg i så mange år, og så ikke vide hvem direktøren for København Zoo er?
FCK
Hold kæft det er sjovt :-D
Vejle BK siden 1984
Selvom det er en yderst arrogant kommentar af Kvist (som selvfølgelig godt ved hvem Holst er), så er det også et klasse comeback, der fuldstændig ødelægger Holst. En anden nævnte Niels-Christian Holmstrøm, og ja...det er nærmest en tro kopi af den slags, han kan finde på at sige på en god dag.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hahahaha 10-0 til Kvist
F.C.K har mere historie end jeres bindegale sociale sammenslutning af en klub.
Det er fremragende humor.
Skarpt lige at få en kommentar fra Kvist, men vil give Holst ret, efter han kom tilbage til SL var han lidt et svin, husker en albue i ryggen på en FCN spiller i en af de første kampe. Minder om da Christian Poulsen kom tilbage og fik direkte rødt efter en lignende ting også mod FCN, måske havde begge et stort problem med de unge knægte i deres sene år.
Ajacied og Fodbold Fan, vil altid forsøge at have et neutralt blik på kampene selv om det sker at jeg har dansker brillerne på.
Kvist prøver at lave en Zlatan. Stop dig selv!
Annonce