Snak

Mere indhold efter annoncen
vinderen af nedrykningsspillet i Superligaen får en europa kamp som gevinst, hvad er pendannen i første division ?
https://www.youtube.com/watch?v=cL-PeSpXBns
Det ligner yderligere år i 1. div før det kan genrejses. Jeg så ikke Grønkjærs drop, men forsvaret er så rystende ringe - Arnorsson ligner en der skal retur på U19 og lige finde sig selv igen.
Olsson er ikke god nok, så FCK så rigtigt i at lade ham gå. Makolli har noget, men for store koncentrationssvigt.
Det bliver et svært transfervindue for AaB. Løntunge spillere skal ud, og det er nok ikke til uden penge med i bagagen, så virkelig skidt.
Udvandret Nordjyde. https://9gag.com/gag/aQ3rNP7
Steffen Højer skal fyres. Ikke der er løsningen.
Hvor er der mange barnagtige kommentarer. Kig sku da på spillertruppen?? Det er tydeligt at hovedparten af indlæggene her, er skrevet af børn og drengerøve.
Av en ydmygelse af AaB
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg skal lige høre.

Lod en hel trup højtbetalte spillere og trænere en knægt på 18 stå og hænge i flere minutter?

Hvor det var en Århus Fremadspiller, der kom ned og klappede ham på skulderen?

Det er noget af det pinligste jeg har set i fodbold i mange år.

FØJ! De burde seriøst skamme sig!
Hvad sker der i AaB
Men hvis ligastrukturen ikke var opdelt lå ÅÅB nr 1 ifølge dem selv 😂😂
engang var AaB en jysk fodboldstormagt
JonasLB

En syvendeplads...😏
Danmark: Vejle Boldklub England: Manchester United Tyskland: Borussia Mônchengladbach
Annonce