Snak

Mere indhold efter annoncen

Aarhus Fremad henter Stankovic i Skive

tors 19. jul 2018
Målmanden Aleksandar Stankovic er præsenteret som ny mand i 2. divisionklubben Aarhus Fremad, hvor han kommer til fra Skive IK.

Læs hele nyheden her
FEDT... Hørt han skulle være en dygtig målmand
Han er pivringe og en kæmpe primadonna!
Det får vi jo at se... Han skal konkurrere på lige fod med de øvrige målmænd i truppen
Thomes, hvordan kommer du frem til den holdning? Vil med glæde se en argumentation fra din side, i stedet for sådan en tom anklage. Har hørt fra alle hans tidligere klubber, at han skulle være en fremragende keeper. Så hvis du kan komme med et begrundet og sagligt argument, vil jeg med glæde diskutere med dig.
145001 du kan jo starte med at læse de relaterede artikler! Kaster håndklædet i ringen i stedet for at kæmpe
Erasor er det ikke ret naturligt at søge nye græsgange hvis man ikke får spilletid? Synes det er ret overdrevet at kalde ham primadonna, grundet frustration over at blive fravalgt.
Kan konstatere at der ikke argumenteres for påstanden om at han er pivringe… Så kan vi lukke den der... Har i øvrigt set ham, da han spillede i Odder. Der var han dygtig og kampafgørende... Så med mindre han har tabt voldsomt niveau, er jeg tryg ved at han skal spille i Fremad... Enig i dine betragtninger Bruger
min mening er at han er suverænt den bedste keeper i 2 division. bliver spændende at følge aarhus fremad i den kommende sæson. held og lykke
1969 - HVIDOVRE
Annonce