Så kan folk begynde deres bash af City og deres mange angribere igen... suk
elsker FC København og Chelsea FC
jeg er pisse arrogant, pisse bedrevidende, pisse overlegen - så spar mig for alle jeres klicheer om min person og argumenter bedre.
Næste angriber i køen: Craig Bellamy. Men nok først lige før 1. september efter han ikke har startet en kamp i august måned. Hvis han ellers ikke er skadet. Burnley kunne være desperate nok til at blive Bellamys næste klub.
Måske fordi jeg har set ham spille både for Lecce, Fiorentina og Juve! Nu startede han jo ikke med at spille bold i Shitty.. Og jeg mener ikke han kan være et flop, når han ikke har haft chancen for at bevise sit værd!
Han har dog aldrig været i nærheden af at indfri det potentiale man så i Lecce-tiden. Han var flere gange udråbt til at være en af verdens mest lovende angribere.