Snak

Mere indhold efter annoncen
Hermansen er så forfærdeligt dårlig på standarder, og det forplanter sig bare på de hold han spiller for. Chelsea udnyttede tydeligvis at han stod på mål i dag ved at bare smide de store gutter ind i det lille felt.
Filip J SKAL være foran, og jeg er fuldstændig ligeglad med om man er tidligere BIF, FC eller halv svensk!
Han er den bedste punktum.
Estevao får samme impact på Chelsea som Hazard havde, i hørte det her først
Jeg satser på Gribben fra Kerteminde
Ja sims fordi han skal selvfølgelig vurderes på de to første kampe, og ikke talentet han bevist flere gange - det selvsagt.

Det ærgerligt for Hermansen, men han får heller ikke meget hjælp. Forsvaret var elendigr sidste sæson. Det er ikke blevet bedre.

Vi tager den ene billet ned, hvis det ikke sker noget på det hold. Det er åndssvagt dårligt hele vejen rundt. Det måske halvdelen der er gode nok til premier league. Fullkrüg er pis, man håbede man fandt en konkurrent da vi slap af med Ings, så henter man kraftedeme Callum Wilson der om nogen er endnu ringere.
Chelsea ligner så absolut et hold, der kan og vil spille med i den sjove ende af rækken.
Y. N. W. A. - #JFT97
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Ja jeg holder ikke med Chelsea. Men jeg har spillet på dem som mestre. Det gav 10x tilbage for nogle uger siden.
Dårligt start af ham og West Ham
Hvor er Neto bare en undervurderet spiller. Det samme syntes jeg om Tosin. Caicedi viser at han var alle pengene værd.
city, liverpool og arsenal skal holde øje med chelsea. føj nogle gode køb de har fået sig. Joao Pedro bliver et bæst. ham estavao bliver 100 mio euro værd efter nuværende sæson.
Spændende liga..
Annonce