Snak

Mere indhold efter annoncen
Det er jo som om United2008 er tilbage :-)

Eller United2018 for den sags skyld.
Y. N. W. A. - #JFT97
Han ville være god for Arsenal
Meget sød artikel af Bild, som selvfølgelig er helt rigtig...

Det kan ikke være en nyhed der ærgrer mange Chelsea fans efter at have set ham up close mod netop dem i CL. Det var en skuffende omgang.
Se det er en dreng med format!
Håber selvsagt han vælger LFC hvis muligheden byder sig. Men nu må ham gerne gå til Man U uden at det er nogle hard feelings. Endelig nogen der siger nej til Nazi-Islamisterne
I min optik er han over hypet


Ikke overraskende mening, med din absurd lave fodbold forståelse.
Don't judge me based on your ignorance.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Arsenal har fået deres stadion bygget delvist fra Saudi Arabien hvis navn er en mangeårig påmindelse heraf, så den gode Bellingham finder efterhånden få klubber at vælge imellem hvis han skal spille hellig al imens han selv står til at blive en af klodens mest velbetalende fodbold spillere, hvilket jo i sig selv er absurd.

Ahh…

http://www.arsenal.com/emirates-stadium/emirates-stadium-history/frequently-asked-questions
Det var da synd, så har Francos drenge da ingen mulighed for at få ham. Deres sjæl blev da solgt til fascisterne for mange år siden.

Undskyld real fans, kunne ikke lade være. Tillykke med at Bellingham ikke er ældre, end at han ikke kender jeres historie. Bliver en kæmpe gevinst.
Jeg elsker hvor hurtigt en spiller kan bedømmes som overvurderet, af fans fra de klubber han angiveligt ikke vil skifte til.

"Nej, vi er altså også helst fri, han er slet ikke god nok".

@lost
Ja du må jo kende til niveauet virker det til.

Han er maksimalt hypet som 19 årig og har ikke vist noget i CHL der berettiger en prislap på en milliard - så det er et økonomisk stort sats at smide så mange penge efter en 19 årig spiller der er sej i Bundesligaen … se på Sancho som eksempel

Men alt du kunne fremdrive var en nedladende kommentar … så flot fodboldfagligt niveau fra din side

*b……. …*
Argmnt Det er så de forenede arabiske emirater og ikke saudi arabien ;)
Annonce