Snak

Mere indhold efter annoncen
Jonson10

Den unge serber lyder også spændende, men 7 millioner for en 17 årig uden førsteholdserfaring, er måske ikke lige det vi står og mangler på kort sigt.

Da jeg læste det tænkte jeg også at det ville være vanvittigt at smide så mange penge efter en ung fyr uden førsteholdserfaring med kontraktudløb om et halvt år.
Tænk sig med de "milliarder" i smider rundt med vestpå,så ender vi højere end jer i tabellen..
….Og de bruger så mange penge på talentudvikling. De har ikke lavet andet end at handle gamle nisser ind!
Tror du er en nisse, eller er der nisser på spil i hovedet på dig ;-)
skøller bruger jeg tror ikke lige det er sådan det foregår
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Tænk sig med de "milliarder" i smider rundt med vestpå,så ender vi højere end jer i tabellen..

Hvad helvede er det for nogle globusser I har i Sønderjylland?
OB
Vores forretning er ikke god, men så længe jan sidder for bordenden, så har vi altså penge. En ting er A/S´et et andet er jan Beck.
.....af sikkerhedsmæssige hensyn ønsker vi ikke at varetage ansvaret for at udstede billetter til Brøndby Stadion.
Jamen,er bare ærlig om i vil eller ej.Vi tales ved
Skøller er en af de største trolls på bold.dk.
Forstår egentlig ikke rigtigt, hvad de vil med endnu en angriber. Er med på Schwartz nok er fortid til sommer, men for mig at se mangler Brøndby nærmere på andre pladser. De mangler mindst en god kant og de kunne nok godt bruge to. Derudover kunne de nok også godt bruge en stærk offensiv midt. De har masser af gode centrale midtbanespillere, men deres offensiv lider under der ikke er nogen der passer med Pukki.
Annonce