Det bliver da spændende at se hvor han havner - det kan dog godt lugte lidt af er overforbrug af aluminium blandt FCK fans - tænker da han vil passe godt ind i Brentford også.
@jillionaire: i hear ya buddy, men problemet med Corner er at han er fast mand i Parma og gør det ret godt. Det blir nok først hvis de rykker ud, men selv der er jeg sikker på der sikker midterhold i serie a og hjertens vil Signe han. Men drømmen lever da og hos mig
Hvordan er reglerne egentligt her? Hvor længe skal han selvisolere sig? Det ville vel give mening med 4 dages isolation, og så testes negativ før man kan komme ud blandt andre?
"... forstår ikke hvorfor han ikke tager til Brentford i stedet"
- Lige have fået et barn, kunne være et andet bud. Man kan ikke altid forudse de familiehensyn, man må tage, og det kan sagtens være, at lige præcis den del, vejer tungt i hans liv.