Snak

Mere indhold efter annoncen
Siposip. Hvem var det der lækkede, da Sisto forlod forhandlingerne med FCK ?
7000 FCF:
? Ved virkeligt ikke hvad de to ting har med hinanden at gøre og har heller ikke den store aktie i det, så med mindre der er gjort en unode mod Sisto eller overtrådt nogle transfer-regler er det ikke noget jeg egentligt beskæftiger mig med.(Hvis du ved om FCK har forsøgt at skade Sistos karriere lytter jeg gerne)

Mht Sisto har jeg og vil jeg være en af dem der altid vil forsvare både ham og hans ret til at være et anderledes menneske i en til tider renskuret og kynisk fodbold-verden.
Det der er det væsentlige i denne historie er det faktum af Hiljemark naturligvis havde FCM som førsteprioritet og ikke som nogle AaB-fans mente, at han nok havde valgt AaB fordi færgen til Sverige var tættere på, eller fordi familien var vilde med Aalborg eller andre søgte grunde.
Annonce