Snak

Mere indhold efter annoncen
Det er jo Barca der mener at det er en fejl i FIFA´s system som jeg umiddelbart forstår det
Det er jo komplet ligegyldigt, hvem der har fejlen, som i øvrigt opstod hos MLS. Man nåede ikke deadline og længere er den sådan set ikke. Spilleren kommer først til sommer og det er det.
https://twitter.com/infosfcb/status/1503096223938453508?s=20&t=19q9rsxzpUGq6ZYv4-CEDA
Godt at folkene på bold.dk lige kan fortælle Alemany at det ikke var en fejl fra FIFA, det ved han slet ikke noget om.
@haraltidret, der er allerede mange andre herinde der har besvaret dit indlæg glimrende.
Og du nægter tydeligvis stadig overhoved at høre hvad din modpart har at sige. Hvis du mod forventning er klar til at lytte til din modpart, er der flere fine indlæg herinde, der piller dit åbenlyse narrativ fuldstændig fra hinanden, som du kan starte med at læse. Indtil da er det lidt svært at opfatte dig som meget andet end en råbende tosse på en mælkekasse. Din dømmekraft er jo tydeligvis ikke eksisterende når du ukritisk tolker noget som helst på baggrund af at der er transferrygter i medierne.
På grund af en fejl i FIFA´s system? Arh hvis i sendte papirerne 18 sekunder for sent må fejlen trods alt ligge hos jer selv.

Hvor er jeg dog træt af den klamme klub ! Hvor ville det være skønt hvis de går konkurs. Lige siden de opførte sig klamt mht dembele handlen har jeg mistet alt for dem. Mage til usympatiske metoder skal man godt nok lede længe efter da.


De har sendt papir i god tid men pga fejl hos FIFA så modtog de papir forsent med 18 minutter
selvfølgelig skal barca have lov til deres købt spiller og måske skal de søge om kompensation fea FIFA også iform af en pose penge som straf for at fifa ikke har orden i tningene og fordi barca har misset et par kampe hvor de kunne have brugt deres ny back
Det er jo Barca der mener at det er en fejl i FIFA´s system som jeg umiddelbart forstår det


CAS mener også at fejlen ligger hos FIFA
Annonce