Listen omfattede kun spillere som havde været i Superligaklubbers 1. holdstrup, hvilket Pierre-Emil ikke havde (btw. endu ældre FCK knægt) - igen prøv nu for guds skyld at læse før du skriver, det er jo pinligt på ignorant knoldsparker niveau at du ævler før du har forstået præmissen for det du kommentere på. Jøsses!
Gad egentlig ikke svare på dit indlæg, men dit jøsses provokerede mig tilstrækkeligt til at gøre det. Du skriver nu at listen kun omfattede spillere som havde været i Superliga klubbers 1. Holdstrupper. Det er da meget fint du nu ændre hvad du skrev for at forsvare dig selv og alt dit ævl. Så lad mig endnu engang vise dig hvad du skrev.
Ikke mange, talenter af den karakter er sjældne, derfor også vigtigt at holde på dem. Men foruden Agger har vi da f.eks. haft M. Zidan, OB kunne have haft Eriksen, Viktor Fischer og Simon Kjær var i FCM, Okore i FCN, Corner og Christian Poulsen i FCK, osv. EDIT: tak Klubbenoveralle! (så kan man have sin subjektive holdning om de alle er/var i samme klasse, men de er/var alle talenter over normalen)
Hvor er det lige du siger det kun er spillere som har været i førsteholdstrupperne? Ingen steder vel? Men flot forsøg på at få mig til at se dum ud, og lade som om jeg ikke har læst hvad du skrev.
En opfordring til dig, læs og forstå hvad en tråd omhandler før du græmmer dig i den, jeg ville desuden bliver ovenud lykkelig hvis du helt afholdte dig fra at svare på mine indlæg qua din diskvalificering af mig, det ville være fjong i 3. potens!
En opfordring til dig. Lær at skrive hvad du egentlig vil ud med, så er det lidt nemmere for vi andre at svare på dine indlæg. Ikke specielt nemt når du skriver et, men mener noget andet. JØSSES