Snak

Mere indhold efter annoncen
Den gode Jose må da snart være dehydreret, med alle de tårer han græder.
Han har siden sin ankomst til Tyrkiet, ikke gjort andet end at snakke nedværdig om ligaen, dommerne og anklage rivalerne for korruption.
Ham og resten af Fenerbahce burde kigge indad, og feje foran egen dør for der er godt nok beskidt.
Han har ikke vundet en eneste Istanbul derby i år - fået hjælp fra Bodrumsspor træner, som viser sig er Mourinho fanboy og starter med reservehold mod Fenerbahce, samt vist adfærd som er under alt kritik taget hans tidligere succes fra start 2010´erne.
Det er sgu lidt sjovt, at se ham gå fra ´The Special one´ til bare at være en dobbeltmoralsk tudeprinsesse.
José vil altid være størst .
Han valgte Inter største klub i Italien
Valgte real største klub i verden
Valgte Chelsea stor stor klub
Fenerbahce har ikke været det rigtige match trods de er de største i Tyrkiet. Selvom de i langtid ikke rigtig har vundet noget.
Tror du ikke du skal stille op til vild og dans så du kan få nogen fan boys, som gider se på en lille tyrkisk dreng, som kan ryste hofterne
Annonce