Snak

Mere indhold efter annoncen
Ja hvis Glen vil have ham og RFC vil lade ham gå kan det godt være den bedste løsning. Han fortjener i hvert fald at spille på et hold uden den mongol.
Det er jo fuldstændig ligegyldigt hvornår de er blevet separeret, men de var altså stadig gift og boede sammen, vis det egentlig sku være så ku han sku da have ventet til skilsmissen var gået igennem.

Men det er lidt en svær en for Randers for de vil jo selvfølgelig nok gerne helst beholde dem begge så de har da lidt se og til lige nu kan man vist godt sige
Danmark har nu fået vores egen John Terry, måske hvis John Terry bliver træner i Brøndby som det rygtes, så er Keller vel lige manden for ham....
Arsenal siden 1986 ❣️
ingen Superliga trup vil have sådan en Judas i truppen , så skal alle konerne overvåges 24/7 så han ikke slår til


Orakel. John Terry ville heller ikke kunne finde en ny klub, vel? Det handler i sidste ende om fodbold og resultater. Hvis nogen føler Keller er en forstærkning, skal de nok finde en plads til ham i truppen.

Bondemanden han har altid travlt...
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hvis ledelsen har vidst inden Borring forlængelse, har de ikke regeret særlig godt. De har vel håbet på det er noget der ikke skulle komme ud eller kom meget senere, så det ikke havde lige så store konsekvenser. Ligemeget hvad er det naivt af ledelsen hvis de vidste det inden forlængelsen.

kan sku godt følge ham god vind herfra borring
forza brøndby, må det bedste hold vinde søndag..
Ja og nu vi er igang kan vi jo tage Ryan Giggs ind som assistent, han passer vel også meget godt sammen med Keller.


Havde jeg været Borring havde jeg mødt til træning og slagtet manden..
#Randersgate

Kæft det er sjovt. Næste nyhed bliver vel Keller fritstillet i Randers :)


Ole Nielsen siger de fik det at vide i mandags. Som udgangspunkt har klubben ageret fint indtil videre. Det er jo heller ikke på nogen måde klubbens ansvar her.
"Orakel. John Terry ville heller ikke kunne finde en ny klub, vel? Det handler i sidste ende om fodbold og resultater. Hvis nogen føler Keller er en forstærkning, skal de nok finde en plads til ham i truppen."

Et fodboldhold er en temmelig organisk størrelse, som afhænger dybt af tillid og den slags. Der er andre faktorer ude i den virkelige verden, mellem mennesker, end der er i FM f.eks.
Annonce