Snak

Mere indhold efter annoncen
Beklager fejlen !!! , hvis der kan være 2000 AGF fans , så kan der vel også være 2000 fra FCK , hvis BIF har format , så er det forventet at finder de en løsning.
💙💙🤍
Jeg undrede mig over at man havde givet 2100 billetter svarende til 7,5 pct af kapaciteten på stadion. Mener minimum er 5 pct. svarende til 1400.
Fucking amatørklub, ud over alle grænser.
F.C. København • Real Madrid (antipati overfor Mbappé, klubbens største skamplet er at man hentede ham)
Men der kunne ikke være 2.000 agf fans. Afsnittet var totalt proppet, alle trapper var fyldt og man kunne ikke komme hverken ind eller ud. Det var alt for mange af fylde i den udebane sektion. 1.500 lyder måske en smule defensivt dog, men så er de også sikre på at I ikke synger alt for højt 😊
Det var tilnærmelsesvist farligt så proppet der var på udebaneafsnittet blandt os AGF fans sidste weekend. Har aldrig oplevet et så proppet afsnit, hvor jeg stod på øvre😳 Festen dækkede så over den historie.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Til AGF kampen var der ca. 200 af mine medfans som måtte se store dele af kampen enten fra trapperne eller "lobbyen". Det var under al kritik.
Beklager fejlen !!! , hvis der kan være 2000 AGF fans , så kan der vel også være 2000 fra FCK , hvis BIF har format , så er det forventet at finder de en løsning.
💙💙🤍


Det er jo ikke noget de selv bestemmer. Det lyder til at de har prøvet at finde en løsning. Lyder som en træls sag, men også en ærlig fejl.
Jeg har to billetter. Dem får I ikke retur Brøndby.
Så må de jo bare udvide afsnittet og lade det gå ud over egne fans. Amatørbiks
Pinligt, men hvad kan man forvente af en amatør forening
Annonce