Snak

Mere indhold efter annoncen
tror sgu aldrig jeg har fået så godt et orgasme siden dengang i 2005 (bif-fck 5-0) :D
Danmark: Brøndby IF England: Man United Spanien: Barcelona Tyskland: Alt andet end Bayern Resten er ligegyldigt! ”Maradona good, Pelé better, George Best” YNWA - You'll Never Win Again!
Hvad fanden lavede Køhlert til sidst? Rystede på hovedet, og sagde ikke tak for kampen?

Dårlig stil .. Nogen der ved hvad der lige skete?


Han kunne vel ikke li´ Madsens scoring ... "Ingen hæl og tå".
Mon ikke CB havde sagt tak for kampen inden kampen var slut, det vil sige eksempelvis efter 6-0 scoringen?
Ha\' det fremragende. :)
Det er vidst det man kalder ydmygende.

Fandme rart at se der stadig er mål i fødderne. Dog er jeg lidt utilfreds med kommentatoren som ved Kristiansens sidste mål siger at der var offside? Så vidt jeg kan se er den langt fra offside.

Men hey, det er vel HELT ÅBENLYST vi vinder fordi dommeren holder med os.

PS. LOL
Det var godt nok ringe og overhovedet ikk vores dag i dag...
Det squ ikk i orden at tabe 6-0 i Sas-ligaen og så på hjemmebane.
Nu skal der da godt nok vindes over Horsens og Midtjylland!
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Condo.....Flot at trampe på nogle der ligger
Glæd du dig bare over sejren istedet.......
Kjoebenhavns Boldklub.
"Kæft en "kedelig" kamp. Brøndby var så overlegen man skulle tro de mødte et hold fra 1 eller 2 division. Folk snakker om hvor tæt ligaen er, se på tabellen. Niveauet fra top til bund er simpethen for lavt. Kampen idag er endnu et godt argument for at skære ligaen ned til 10 hold."


Eller bare skære den ned til Brøndby, OB og FCK måske?
Pascal
Hvad ellers????
Man kan sq da ikke trampe på nogen der står op !!
Jeg har ihvertfald ikke skridtlængde til det ;-)
NICE - godt spillet drenge. Det var godt nok en dag på kontoret. Bagerste kæde gik jo rundt, mens Krohn-D fisede rundt med et smil på - han er bare glad for at spille bold. Og så Holmén, der som altid giver den max gas og fokus indtil fløjten lyder, dejlig dreng!

Omvendt så var der godt nok ikke meget modstand. Det var direkte skuffende at se, hvor lidt de kunne idag i forhold til sidst... tsk tsk.
Kræver kvalitets-sportsartikler 1 Lad være med at gentage 4 gange i samme nyhed 2 Én nyhed = én artikel, ikke flere 3 Lad være med at fordreje citater til det, personen IKKE har sagt 4 Lær at stave Gør som Google - gi´ os det, vi vil ha´
se4ever
Held og lykke med det projekt!
I får i den grad brug for det ;-)
Annonce