Haha, jeg har haft en anden bruger før, men da jeg var 2 år i Australien og var inaktiv, så kunne jeg ikke huske min bruger og derfor lavede jeg en ny. Huskede det som senere du blev admin. Det er min fejl, men ændre ikke på min holdning til dig.
Jeg gider ikke ikke sidde og pege indlæg ud som jeg synes er at tale manden ned. Min pointe er at folk er alt for hurtige til at være forudsigende og kloge på baggrund at begrænset viden. Og generelt er der bare folk der har for travlt med specifikke klubber de ikke kan lide. De optræder i hvertfald i de fleste indlæg, på trods af de sjældent omhandler deres egne klubber. Ikke at man ikke må det, men det er ikke med hensigt om at tilkendegive meninger osv.
Haha hvor er du vild.
1. Handler om det hate der er på Bo Henriksen fra AaB fans fordi de ikke kan slå Horsens. Enorm lavt.
2. Handler om min mening omkring en succesoplevelse som jeg ikke fatter, hvilket jeg også argumentere for i et andet indlæg. Dansk Tøsedrengsindstilling.
3. Handler om Maradonna, som vi vidst alle er bekendt med har roterende fis i kasketten og ingen herinde har det store tilhørsforhold til pt. Så det var lidt mere over i det komiske.
4. Artiklen handler om en mand med primadonna nykker, som wiener over ikke at være på landsholdet til trods for at vi har bedre målmænd end ham. Hertil siger jeg blot at han skal bevise sig i en stor liga før man kan råbe højt om sådan noget. Er min mening til det forkert, eller Hvad er problemer her?
5. Jeg bliver kaldt en trold, hvilket jeg ikke ser mig selv som, så ja, yderligere forklaring behøver jeg vel ikke komme med.
Alle indlæg er fra forskellige klubber og ikke noget gentagende dumsmart pointet på en klub eller brugere.
Dit forsøg på at sætte mig op som en der er ude med riven overfor andre brugere og specifikke klubber falder jo totalt til jorden. Og tænk at du gider at bruge din tid på sådan noget pis, det er mig seriøst en gåde. Endda når du er på ferie - hvor hyggeligt.
Nu har jeg allerede brugt 20 minutter for længe på dig i dag, og mit indtryk af dig er kun blevet bekræftet endnu mere.
Gå nu væk fra computeren og så nyd din ferie, så vil jeg også nyde min lidt.