Snak

Mere indhold efter annoncen

Chelsea og Arsenal bænker danskerne

ons 14. jan 19:56

Filip Jørgensen og Christian Nørgaard starter begge på bænken, når Chelsea og Arsenal onsdag aften mødes i den første af to Carabao Cup-semifinaler. 



Læs hele nyheden her
Arteta går da all in i dag med den opstilling. Havde gerne set MLS, Eze og Nørgaard spille i dag. Vi har alligevel en svær udebanekamp om 3 dage mod forrest, hvor det ville ære at fortrække at have de bedste spillere friske. Omvendt kan det jo gå hen og blive klogt, hvis kampen nogenlunde bliver afgjort i dag. Det vil som minimum kræve en 2 måls sejr, hvilket jeg ikke helt tror på.
Arsenal hungrer efter et trofæ i det støvede skab med den opstilling.

Chelsea uden 5 nøglespillere. De overraskede mod city. Kan de mon det igen?
moderator
Driller login? Jeg kan se der har været gang i brugeroprettelserne.
https://kortlink.dk/sudv
Geddar... Man skal logge af og på igen før man kan skrive i forum. Ellers bliver det ikke gemt og sådan har det været nogle uger. Har Android
Følger AGF, Landsholdet og de danske spillere i Europa. Drop nu jeres smålighed, misundelse og den forb... jantelov og lad os have en ordentlig debat. I ved selv hvem I er.
moderator
Jeg har nok hørt det har drillet for nogen. Men ellers send en mail til support@bold.dk, så vi så vidt muligt kan holde gang i de oprindelige profiler.
https://kortlink.dk/sudv
Annonce