Ser jeg virkelig en i kommentarfeltet længere oppe der snakker et tabt mesterskab😆 nå ja de er selvfølgelig 2 point efter. Kunne man håbe det bare er mig der ikke fanger ironien.
Snak
søn 22. sep 2024
Citys 12 mand kunne ikke slå Arsenals 10, sikke en kamp, synd det ikke holdte
Har du glemt Oliver var skyld i Arsenals første mål? 😂
En sejr for fodbolden at Arsenals bus ikke holdte til 3 point.
søn 22. sep 2024
Inden i skriver bias mod Arsenal så husk at Oliver både dømte til jeres fordel og agerede 12 mand ved 1-1 scoringen.
Undskyld hvad?
Nu vi er ude i 2. gule kort, kunne han sagtens have givet det til Dias.
Undskyld hvad?
Nu vi er ude i 2. gule kort, kunne han sagtens have givet det til Dias.
søn 22. sep 2024
Altså, man sidder jo hele anden halveg og venter på City score, man ved det kommer til at ske, så at det sker i sidste sekund er bare endnu værre. Haha.
Vi tar dem på Emirates.
Vi tar dem på Emirates.
søn 22. sep 2024
Oliver havde fløjtet spillet igang Walker kan da bare ladevære med at Bitchy i 20 min
søn 22. sep 2024
Den scoring fejlede intet, og du kan aldrig kalde det en sejr for fodbold at City får noget som helst 🤣 det er det direkte modsatte 🤣
søn 22. sep 2024
Venter bare på nettet bliver oversvømmet af billeder af en klassisk, engelsk rød bus på Etihad. Den stod godt imod.
søn 22. sep 2024
Fik Hååååland egenlig kort, for at samle bolden op, efter udligningen og så kaste den i hovedet på en modstander????
COYG......
St.Pauli
søn 22. sep 2024
Så fortjent city for point. Arsenal heldig med overhovedet at få et. Dog flot at de holder stand, så længe. Men hold op hvor er Arsenal bare et usympatisk hold. Kæmpe svine streger i første halvleg og en dommer der holder hånden over dem. Toskedumt rødt kort, men helt efter bogen. Jeg håber for Guds skyld, at city bliver mestre igen i går!