Snak

Mere indhold efter annoncen
Hvis ikke man kan finde materiale til at omstøde kendelsen inden 2 minutter burde man lade den stå.
Nogen taler om tyveri, nu er det jo ikke tyveri, når der står en offside, og det er jo rimelig tydeligt, når man ser det, at det tager så langt tid af afgør det, er underligt
Hold kæft hvor er jeg dog træt af slattende tidligere FC Nordsjællands spillere 😫
Schmeichel var da god i dag.....:⁠-⁠\
Så kedeligt .. blev nødt til at slukke

Så var det ellers godt at du fik slukket, så du kunne holde dig vågen længe nok til at berige os med dit skriv.
Silkeborg IF
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Kasper Hjulmand er sympatisk og sød og rar meeeeeeeeen ………
Jeg har været varm Hjulmand-fortaler, men jeg begynder også at blive lidt skeptisk. Er der noget med at han lader sig påvirke for meget af svigtende resultatet? Det er jo ikke meningen at chefens forkrampede mavepine skal forplante sig til spillerne.
Aalborg BK siden 1995 Landsholdet
@random… spot on. Peter Møller har håndteret Hareide og Hjulmand total klodset og forkert. Møller rauss!!
Mon ikke at det var teknikken der fejlede da der var VAR-tjek? Altså, et BSOD på deres terminal eller sådan noget. For den så da nogenlunde klar ud i slow´en. Jeg synes da offsides i den størrelsesorden skal dømmes i hvert fald
FCK
@Derfor
Hvad mener du med altid? Hvornår begyndte din tid med landsholdet? Min begyndte i 1973. Der var Danmark sjældent favoritter. Måske mod Island.
HB Køge. Ikke så meget fikumdik.
Annonce