Snak

Mere indhold efter annoncen
Dal Hende for Boilesen!? Nu må I fanme styre jer herinde :)
Tror heller ikke Durmisi sidder for sikkert i sadlen, da Hareide selv har udtalt, at hans manglende højde samt defensive udfordringer, gør det svært for ham at passe ind. Men at spille med en højrebenet Stryger på venstre back, virker bare som en falliterklæring, eftersom både Durmisi og Boile trods alt holder internationalt niveau.
Hvor er det dumt, at udtage en helvedes masse spillere der har været elendige i et pænt stykke tid efterhånden - bare på grund af de har været med i kvalifikationen.

I øvrigt så burde spillere fra superligaen ikke være på landsholdet med det niveau superligaen besidder
Helt utroligt at Boilesen er i spil - har virkelig været dårlig den seneste tid - der må da være andre der er bedre .... men hva det er jo også bare en træningskamp ?
Kvist???

Jøsses mand, håber sku ikke den mand skal med til Rusland.
It's a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his fathers hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love. - Sir Bobby Robson
Til jer der hele tid skriver hvor er wass så er der en grund til at han aldrig er udtaget og det er han ikke gir venskabskampen men kun de vigtig og derfor er han ikke særlig populær hos Åge
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Boilesen og Kvist er decideret useriøst!
https://www.bold.dk/snak/index.php?action=thread&id=1369989&start=0

Sjov lille tråd.. Kan desværre ikke få blogindlægget frem.
Så gerne Jannik Vestergaard og Højbjerg i stedet for.. Spiller på væsentligt højere niveau end en 4. plads i superligaen
Erasor

Jannik Vestergaard er lige blevet langtidsskadet
It's a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his fathers hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love. - Sir Bobby Robson
@ Lakris
Fatter seriøst ikke hvorfor Knudsen er udtaget.


Der er så meget du ikke fatter. Hvem ser du være bedre ?
Ikke fordi jeg tror det interesserer ret mange, men når man kritiserer, burde man så ikke også komme op med alternativer, noget bedre ?
Annonce