Snak

Mere indhold efter annoncen
@Gallovino


Hvad har Elias Sørensen gjort dig? ;)

Hov :p
Jeg ved godt at de også har hente danske spiller men går de efter at deres start 11 kun skal være udlændinge, hvor er den plan som de nye ejere kom med at de skulle have nogle af de bedste danske talenter i klubben med henblik på videre salg når de bare bliver ved med at hente den ene efter den anden udlænding til klubben, og så tænker jeg på at siden hans bror bliver omtalt at de nok også henter ham.
Danmark Brøndby I.F Altid og for evigt England Chelsea F.C
Efb101

Hvad har Elias Sørensen gjort dig? ;)
Bologna I FCK I Liverpool I 1860 München
Nu igen er der ikke nogen der fatter en skid hvad der sker i Esbjerg der er mange der får det til at lyde at Esbjerg kun får udlandske spiller men de er ved at bygge et hold og spille stil op og det kan man ikke bare lige gøre så det er billiger at leje end at købe og lige nu skal de have ro til at arbejde så kommer sejre om lidt og tror der kommer 1 i morgen
Hvad har Elias Sørensen gjort dig? ;)

Haha. Jeg havde da glemt den største af de danske signings. Tak for at minde mig om det!
Mere indhold efter annoncen
Annonce
@ bpg100 og Liverby

Har i prøvet at søge læge ?
"Sticky"
Jeg har ikke. Kan du anbefale en?
Esbjerg havde vist en læge der sagde op pga. Klubben bliver drevet fantastisk........ eller noget
Liverby

Hærmorider er ikke noget at spøge med, kan høre du allerede har godt og grundigt ondt i røven.
Liverby

Sæsonen Brøndby blev 2´er, der havde de vidst en kamp kun med udlændinge… Tænker de var glade for anden pladsen alligevel.
Moral er godt.....
Sticky

Jeg har creme til det, og en oppustelig badering at sidde på, så jeg klare den lige
Annonce