Snak

Mere indhold efter annoncen
Håber ikke M O ringer til ham hvis der kommer et afbud magen til tudefjæs skal ikke spille på landsholdet
BK FREM Ægte København Sunderland sagt af Ghani den 21/2 [b] og du er en værre en motherbeep. jeg beeper dig op og ned hvis du ik holder din fucking kæft[/b]
Rajko har helt klart gjort sig fortjent til en plads på ligalandsholdet. han er en rigtig bomber type og med 9 mål i efteråret burde han være med.
sådan en som Bernburg der kun har scoret , hvad? 2 mål eller sådan noget for brøndby skal da helt sikkert skiftes ud med Rajko . han bliver jo kun foretrukket fordi han spiller for brøndby og ikke silkeborg!
Fair eller ej. Ingen grund til at blive pigesur og afskrive landsholdet fra nu af! ..hvis altså det passer at han gør det.
*AGF*
Silkeborg-fans´ne er vist de eneste som er rigtig skuffede! MO spiller jo kun med en decideret angriber i sit foretrukne system. Bendtner og Søren Larsen er vel nok i hans top-to til den plads, og Jon Dahl nok som tre´er, hvis han ikke skal spille som den offensive midt. Og så kommer spillere som Duncan og Bernburg i sidste række. De er de spillere som er prøvet gennem det sidste stykke tid, og lur mig om Morten Olsen ikke er færdig med at prøve nye spillere, op til slutrunden. Og det er vel egentlig ikke uforståeligt.
- Brøndby - Milan - Nottingham
Kan også godt forstå han er skuffet... Hvad er det lige MO forventer mere af ham?

Synes sgu Lekic har udviklet sig meget igennem det sidste stykke ingen tvivl om at Troels Bech har gjort et godt stykke arbejde med ham...

Det er sgu en ommer MO ...
AS Roma & Francesco Totti <3
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Uanset hvad man mener om Lekic, ville det give mere mening at udtage ham end den afdankede Jesper Grønkjær.
ja han er en god spiler for silkeborg men han spiler jo kun godt i silkeborg så hvordan kan han så komme på landsholdet
payableondeath
Jeg er EFB fan, og jeg er da også en kende skuffet over at MO ikke har spottet Rajko.
We can´t solve problems by using the same kind of thinking we used when we created them. Albert Einstein
Uanset hvad man mener om Lekic, ville det give mere mening at udtage ham end den afdankede Jesper Grønkjær.

Nej, i det tilfælde vil det have været klogere at udtage Borring. Vi snakker Bernburg contra Lekic
Kenny Dalglish had scouted the young star at Bordeaux, and requested the chairman Jack Walker to begin discussions with the player’s club. He refused, and famously said, “Why do you want to sign Zinedine Zidane when we have Tim Sherwood?”
Endelig kom han ned på jorden !! det var sku da bare på tide! den mand tror simpelthen han er kongen af dansk fodbold! kan ikke klare hans arrogante udtalelser! Så hellere en bundbyspiller !
FORZA FCK! FORZA BARCA!
Annonce