Snak

Mere indhold efter annoncen

EL-program: FCM starter hjemme mod Sturm Graz

lør 30. aug 20:16

Europa Leagues kampprogram er blevet offentliggjort. FC Midtjylland starter hjemme mod Sturmz Graz og slutter ligeledes på MCH Arena mod Dinamo Zagreb. 



Læs hele nyheden her
Spændende om der kommer mere end de 5-10 stk der var i Finland. Nu hvor de talte højt og flot om, at de sparede penge og fridage til ligafasen. En tur til Roma er da en lækker sag for alle. Nemt at komme til, fed by og fed fanscene
med lidt røde hvide øjne, kunne der så ikke godt ligge 10-13 point med lidt held og stolpe ind, medvind og andet godt....
Spændende om der kommer mere end de 5-10 stk der var i Finland. Nu hvor de talte højt og flot om, at de sparede penge og fridage til ligafasen


Spændende om Brøndby-fans laver mere ballade i Europa i år.
Midtjylland!
Spændende om Brøndby-fans laver mere ballade i Europa i år.


Fck - Bvb . Det er da en mulighed
Spændende om der kommer mere end de 5-10 stk der var i Finland. Nu hvor de talte højt og flot om, at de sparede penge og fridage til ligafasen.

Tænk hvis du fokuserede lige så meget på spillet på banen, og mulighederne for at gøre det godt - i stedet for at ride den samme kæphest hver eneste tråd.
Fast inventar på Sektion 12. Loyal støtte af Spurs siden 1981.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Og? Tror du skal finde noget andet at kommentere. Fuldstændig useriøst
Altså skal da nok trække mine ord i mig, hvis jeg tager fejl. Men tvivler på det
jeg tro på 12-15 poin ! men jeg kan tage fejl....
The Friendly Ghost
Nielsen - super godt du er spændt på hvor mange tilskuere der kommer til kampene. Fint- kan jo eventuelt føre lidt statistik med det løbende og holde dig godt opdateret. Måske finde ud af hvordan de har sparet op til turen og andre spændende fakta.
Personligt ser jeg nu mere frem til selve kampene. Synes virkelig de har fået en fed gruppe. Tænker også umiddelbart 12-14 point burde være muligt i den gruppe.
Synes virkelig de har fået en fed gruppe. Tænker også umiddelbart 12-14 point burde være muligt i den gruppe.


Ja med undtagelse af Roma, så er sejre mod resten, ret realistisk
Annonce