Jo. Det var Lars ´Dyne´ Larsen, som var offeret. Tøffe nævner det, sidst i denne artikel: https://ekstrabladet.dk/sport/fodbold/dansk_fodbold/superligaen/toefting-holdkammerater-kan-sparke-konetyv-ned/5990821
Snak
søn 1. feb 13:08
Han har virkelig været virkelig dygtig i sin kapacitet som DBU træner. I hans periode er dansk kvindefodbold blevet overhalet af det meste af Europa. Kvindefodbold er noget underligt nepotistisk hø, fordi der er så lidt kvalitet på trænersiden og man hellere bare køre de samme trænere rundt og rundt i stedet for at uddanne og bruge nyt.
Frank Johnsen, Danny Jung, Claus Struck er bare eksempler på trænere som er totalt inkomptente, men som af uransaglige årsager stadig får jobs.
Frank Johnsen, Danny Jung, Claus Struck er bare eksempler på trænere som er totalt inkomptente, men som af uransaglige årsager stadig får jobs.
søn 1. feb 13:23
Der kan i hvert fald ikke være megen brug af data bag udtagelser. Men det giver gode jobs efterfølgende.