Snak

Mere indhold efter annoncen
Ja åbenbart fordi FCKs europæiske point har jo intet godt gjort for andre klubber hooost FCN i CL. Muligheden for 4 europæiske gruppespil.

Hvad med i koncentrerede jer om at jeres egne klubber simpelt er for dårlige til selv at klare den og så derefter at brokke sig over det, det er jo bare komisk.

Ligesom DBU jo er købt af FCK hahahah
Lidt som om folk falder i svime over at have slået et middelmådigt Prag hold ud.
FCK SKAL i CHL med den trup når man samtidig ser på hvem man kan trække!!
Alt andet vil være enormt skuffende. Har de jo også selv meldt ud!!!
Kæft jeg hader den lorte klub

Jamen DaHvid… du hader jo alle. Du burde søge hjælp, så du kan få dig et liv.

Så ikke kampen, men fulgte den i radioen. Vildt spændende. Lød som om FCK var på hælene, men de fik den jo kørt hjem alligevel. Stærkt! Tillykke til klub og fans. Vigtigt for dansk fodbold. Hilsen en FCM’er.
Stort tillykke til klubben og fans!
Claesson burde umiddelbart være anfører, uden jeg kender deres omklædningsrum. På banen er han jo altid der når lokummet brænder, og I svære kampe.
Hvad laver tibetanske munke? De spiller jo happy jazz - AaB af 1885
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Fordi FCK vil hente flere koeff point i EL eller Conference. Er det ikke mest sandsynligt?


Altså du svarer jo ikke på det jeg spørger dig om?

Men jo, det ville de måske nok. Men nok nærliggende, at de som klub kan udvikle sig mest ved at være i CL. Ligesom Newcastle kan. Eller er det også bedst de er i EL eller Conference league?
latterligt de kampe ikke blev vist, det var satme nervepirrende at følge på livescoren, men for satan Fck skal godt nok få strammet op i det forsvar, kan også være det var et tilstrækkeligt wakeup call for de bagerste spillere og at de fremadrettet har styr på gelederne.

Med det besvær de havde imod sparta prag ser jeg ikke kampen mod det polske hold som en sikker walkover.
DK: Randers FC / Bor Lige udenfor ålleren, så ser begges hjemmekampe så meget som muligt. UK: Liverpool FC, boede i Liverpool indtil 1991.
UnitedWay har fat i den lange ende. Respekt for det.
toon toon er en hater, han har intet positivt at sige om fck.
havde vi tabt den kamp havde han kritiseret fck, vinder vi kampen, så hører vi ikke til chl.

det havde ikke gjort en forskel om vi spillede om en plads i chl, el eller cfl..
1: FC København 2: Ronaldo / Messi 3: Real Madrid
@Toon Toon!

Mener du samme Brügge hold som FCK har mødt fire gange og har en statistik der hedder to sejre, en uafgjort og et nederlag imod?
Annonce