Altså at du blev bekræftede i alt det du vidste som du skrev 09:04, giver altså ikke et fyldestgørende perspektiv at forholde sig til.
Arrrhhh, så du ser nu indlæget, læser det og skriver et eller andet vrøvl.
Det indholder en relevant afklaring i forhold til et emne vi der blev diskuteret hæftigt, samt en ganske relevant henvisning til den kamp der er om under 2 uger. Derudover prikker jeg til om Bifs fans nu hvor det er svært at komme udenom at Bif førte dem bag lyset sidst, vil reagere i forhold til egen klub. Det sidste har folk som dig rimelig tydeligt vist jeg ikke skal regne med, da I går all in på forsvar af det uforsvarlige.
Jeg har læst hvad du har skrevet. At du ikke bryder dig om jeg synes DuenRocker fint forklarer forskellen og du mangler nogle nuancer som f.eks placering og billetsalg på øvre gør os uenige, men ikke dum
Vrøvl, lidt smådumt er det at forsøge at fremelske forskelle der ikke er relevante, da pointen netop er at Bif har haft præcis samme muligheder for at indrette sig til begge kampe, men valgt meget forskelligt. Dette valg er det vi forholder os til....det vælger du og andre så ikke at gøre. Men det må I gøre i stedet for at ødelæg debatten med ting vi burde være forbi nu.
Åh gud, du er med jeg uddyber mit svar fordi du ikke kunne se meningen da jeg citerede dit & Bjur indlæg?
Nej, du vrøvler og kører ud af et spor der ikke er relevant. Nok mest som cover up på din klodsede entre i tråden.
Så gør dig selv en tjeneste og læs de tidlige indlæg i denne tråd. Måske to gange, det er nok bedst. Derefter kan du så se om du har noget nyt at bringe i spil, i stedet for bare at gå tilbage der hvor vi er kommet forbi.
Jeg tror du har ret, men jeg tror kun der var 1 indgangsdør åben, jeg tror der var spærret af da jeg tror BIF har fået en pæn besked fra autoriteter at indgangen skulle spærres af med logistikmulighed for fast rute derfra.
Mener du til Hertha kampen?
Her var problemstillingen vist at der var alt for åben adgang og jeres amatørvagter ikke visisterede Herthas fans, fordi de bare gik forbi.
Du kan antage som du lyster. Men blev vi så nu lige enige om sikkerheden var på sin plads i de respektive kampe som Brøndby har krav om at opfylde??
Det har jeg ingen holdning til i denne sammenhæng, da det jeg er i debat omkring går på hvilke afsnit og med hvor mange pladser man har tilbudt med hvilke begrundelser. Hvis du havde læst de ting du svarer på, var det også det du havde forholdt dig til, ikke en eller andet om den overordnede sikkerhed som jeg ikke har stillet spørgsmål ved.