Snak

Mere indhold efter annoncen
Toftes:

Igen fck idioter inde i en Brøndby 💛💙 tråd.


Et kvalificeret bud omkring dine fremtidige indlæg på SSO, vil være at du piver over en uretfærdig udelukkelse fra bold.dk fordi alle hader BIF og Zanka er dååm!!11

OT: Det er betryggende at se pøbel-smørelse fra BIF igen. Det er blevet overraskende strømlinet siden JBA kom tilbage fra Oskar-gate.

men igen... De BIF tilhængere jeg kender, vil langt hellere have et DM end et gruppespil i EL... Så det kan jo være at han har opfattet det samme.

Lige nu, så er to af de 3 største konkurrenter til guldet optaget af UEFA kampe i mindst en runde til. Det kan godt ryste nogle points forspring af sig.
https://static.quotes4sharing.com/wp-content/uploads/2017/07/201707132033372962.jpg bruger xxxx: Hvad er det for noget fis, med jyske hold der tuder i Parken? Kan jeg slet ikke genkende.
Annonce