Redigerettors 5. nov 2015
Blivikkefanatisk.
Det tror jeg heller ikke Wenger har, så er det nok bare mig der griner af ham, Wenger er kongen af Europa.
Disco Quinn.
Jep Arsenal vandt i London, men begyndte jeg at tale i skader osv, nej nej og atter nej, for hvem fanden gider at gøre sig selv til grin på det niveau og helt frivilligt.
Arsenal tabte 5-1 og blev udspillet på alle leder og kanter, så begynder disse Arsenal fans at snakke om skader, kom dummere kære venner.
Men lad os nu se om Wenger og co. overhovedet magter at gå videre fra gruppen, Wenger skal jo meget gerne følge op på sine evige europæiske eventyr.
Går Arsenal ikke videre skal jeg nok vende tilbage med endnu en opsang omkring den elendighed det måtte være.
Nu hopper jeg lige ned på jeres niveau, jeg tror Bayern havde vundet 13-1 hvis de ingen skader havde haft, virker det klogt og sagligt eller er det bare en tabers sædvanlige gøgen.
Stram op tosser.