Snak

Mere indhold efter annoncen
Hvordan kan det være, at Giggs står ene med ansvaret som dumt svin ift. at knalde med sin brors kone? Hun er vel lige så usympatisk i den ligning?
Med det sagt, så forsvarer jeg på ingen måde Giggs, og noget kunne tyde på, at han har et forskruet og afstumpet forhold til kvinder - men i tilfældet med brorens kone, er de to til tango.
Man må gå ud fra at Giggs er færdig som Walisisk landstræner hvis han bliver kendt skyldig i anklagerne. Og der tegner sig et billede af en temmelig usympatisk mand med et noget forskruet forhold til kvinder.
D. Dean

https://youtu.be/WXZZIk5F6TA

Ja, hun er bestemt ikke uskyldig. I det interview siger Rodri Giggs at han kunne nævne 10 spillere hun har været sammen med.

@Kemosabe-Kowl: "Alle der har spillet for United burde bures inde. Ronaldo undtaget selvfølgelig"

Ja selvfølgelig, din simp. Ronaldo som har gjort en servitrice gravid og betalt for at slippe fra at have noget med barnet at gøre. Pulet prostituerede bl.a. i gruppe med Nani og Anderson. Ligget i med pornostjerne(r) også. Lavet skattebedrag i spanien. Han er en helgen.
Kan du komme ud med mindre end 100% gylle?
Altså lige bortset fra skattebedraget, som jeg fatter hat af når man tjener så mange penge. Der burde han skamme sig.

Alt andet af det du nævner er der vel intet galt i.
Det er vel smag og behag.
Fodbolddommer – åben for saglig diskussion af fodboldloven. Selvom jeg holder med Real Madrid, forholder jeg mig altid objektivt. Cristiano Ronaldo er stadig min nr 1.
Annonce