Snak

Mere indhold efter annoncen
DET ER SINDSYGT, DET ER SINDSYGT HOLD KÆFT HVOR ER DET SINDSYGT

Ontopic - Ærgerligt, at vi mister en af de bedste fra holdet.
Baum

Sjældent har jeg været mere uenig i et indlæg.
Underordnet hvem ViaCRAP fyrer, deres produkt forbliver det samme = LORT, FuCK og BuIF all the way..


”99 % af alle verdens fodboldspillere, ønsker før eller siden at spille i AGF, ”Og resten, de lyver!” Æret være hans minde. Per Thune
Mikkel Bischoff er lavpunktet over alle lavpunkter - så kedelig og død og aldeles uinteressant at høre på. Ham kan jeg simpelthen ikke døje.

Jeg synes, st Graulund er rigtig god, og en af de få udover Per Frimann, jeg kan lide som kommentator. Der er under kampen da ikke tid til større analyser. Der skal være begejstring og indlevelse i god fodbold.

Som alle andre - Werge er aldeles utålelig, uinteresseret i alt andet end FCK. Sidste gang blev en spiller fra Vejle omtalt som ham nummer 11. Det var sgu lavpunktet.
Surt det er legenden de slipper og ikke f.eks. Job Paage der altid lyver/ikke sætter sig ind i hvad han taler om. Eller hvis man må drømme så Niels Christian Frederiksen.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Baum

Billedet var jo kun halvdelen af det. Der fik han en advarsel.
Det er jo efter det er kommet frem, at han også holdt møde med dem, at det er gået som det er nu.

Og for pokker hvor jeg savner legenden Svend Gehrs.
På tide vi slipper for at høre på det ulidelige tågehorn.
Snefnuggene smelter i varmen, og gud hvor er det godt!!!
HG - Carsten Werge er absolut ikke FCK tilhænger. Hans favorithold i Superligaen er BIF, men hans helt store begejstring ligger hos Boldklubben Frem. Det er velkendt af de fleste!
B1903 siden 1968. FCK siden 1992. Leeds siden 1970. Gladbach siden Allan Simonsen. Real Madrid altid.
Så håber jeg de hyrer Lars Jacobsen eller en af de andre fra Canal 9
Superliga og FCK fan
Smid KEP ud og ind med Graveren og Plæneklipperen.
Annonce