@Chico hvordan kan du kalde nogen for en umoden drengerøv, når du sidder og klager som en på 5 år, over at en person ikke vil give et interview?
Så du siger en umoden drengerøv ikke selv kan kald en anden for det samme, sådan er måske bedre til at genkende en af samme type? ;-)
Jeg aner ikke om han er gået forbi ved et tilfælde, vil jeg ikke gøre mig klog på, men synes det er sjovt hvor mange herinde der går op i han taler med Viaplay Norge. Kan man ikke differentiere mellem Norge og Danmark? Han kan vil godt ignorere danskerne og stadig tale med Norge. Det har jeg lidt svært ved at gennemskue hvorfor folk ikke kan skelne der, vil de ikke, eller kan de ikke ;-) det sidste ville være bekymrende
og en lille side note, gudskelov for corona, så har folk lært at bruge ordet evidens, tænk hvis man stadig skulle bruge et usselt ord som bevis