Hvor dumme er jeres journalister Bold. Hvad fanden rager det os.
Snak
man 20. maj 2024
Hvis han er lige så tør i privaten, som han fremstår offentligt, så bør man ikke være overrasket.
tirs 21. maj 2024
bold.dk har tydeligvis mistet alt form for standarad efter ejerskiftet. det stinker af ekstrablads artikel. hav dog noget class for f**k sake. kvalitet er dalene på denne side.
ons 22. maj 2024
Man kan ikke være uenig i, at en nyhed som denne som sådan ikke bør bringes på et fodboldmedie som Bold.dk.
Når det er sagt, så skal man ikke underkende, at netop for en følelsesladet og følelsesbetonet træner som Hjulmand, kan en skilsmisse få betydning for hans virke og trænergerning for det danske landshold. Onde tunger kan så måske sige, at det det alligevel ikke kan blive værre, end det er i forvejen.
Hvorom alting er så får Hjulmand i det mindste bedre tid til sin gøren i kaffeklubben med vennerne Højbjerg, Eriksen, Kjær og Schmeichel.