Så lækkert Brøndby 😄👏 lige udradere suppens mest usympatiske klub
Snak
Redigeretsøn 3. nov 2024
TT er færdig. Han har aldrig været manden for FCM. Tænk hvad det kunne være blevet til med større kapacitet. TT var i sin tid det lette valg, ikke det kloge
søn 3. nov 2024
Malkekøerne havde ikke en chance i dag. Sikke en kamp. Selvom dommeren ihærdigt, prøvede at hjælpe fcm, hjalp det intet. Så tæt på at ryge ud af top6 denne runde.
søn 3. nov 2024
Det var sgu til at mærke, at FCM spillede ringe i torsdag, fordi de satsede på ligaen.
søn 3. nov 2024
@2200 jeg tror ikke det handler om at være følsom, bare at det er virkelig, VIRKELIG dumt skrevet og helt unødvendigt. Selvfølgelig skal det du skriver give et ban. Det er dumt på mange niveauer
“Whoever invented soccer should be worshipped as god.” – Hugo Sánchez
søn 3. nov 2024
Flot spil af Brøndby. De ligner igen et hold der skal tages seriøst i kampen om mesterskabet. Vi andre hold må håbe, Brøndby kæmper så meget økonomisk, at de sælger Kvistgaarden of Sebulonsen til vinter🤞
søn 3. nov 2024
@foxtrot
Hvis du er så hurtig krænket på et fodboldforum, så er det vist din tur til at mærke noget græs.
Hvis du er så hurtig krænket på et fodboldforum, så er det vist din tur til at mærke noget græs.
søn 3. nov 2024
Hvor er alle de Midtjyllands fans , som synes det var helt fint de røg ud af pokalen , fordi de ville hellere vinde ligaen. For at få sådan en røvfuld på hjemmebane, selvom de har fået 4-5 kendelser med sig i to kampe i streg. Endnu et billigt straffe,og et rødt de slipper for.
Det er jo vanvittigt at alle VAR kendelser kan gå deres vej . Og alligevel taber de.
Det er jo vanvittigt at alle VAR kendelser kan gå deres vej . Og alligevel taber de.
søn 3. nov 2024
Klasseforskel.. sådan går det når man spiller på fight, dødbolde og anden-bolde (så sindssygt kedeligt at se på og værdier BIF er bedre end FCM på i dag). Man vil jo ikke spille tiki taka i Herning (Det alle gerne vil se!), hvilket man også kan se i dag hvor FCM ikke kan sætte 3 aflevering sammen. Så primitiv spillestil at det gør ondt i øjnene!
